Будівля з криволінійним фасадом розташована в одному з найпопулярніших житлових кварталів Маямі, пише Archdaily.

Читайте також: У Канаді збудують 12-поверховий дерев’яний готель

Зі стрімким приростом населення в цьому районі, останнім часом з'являються високі житлові вежі, які разом створюють один з найдинамічніших міських центрів у світі. Brickell Flatiron повністю побудована, а мешканці вже почали переїжджати.


Навколо розташовані знакові хмарочоси для міста / фото: Archdaily

Вежа була розроблена дизайнером та архітектором Луїзом Ревуелтою. Будинок стоїть за багатьма знаковими багатоповерхівками міста, серед яких Бристольська вежа, Санта-Марія та EPIC Residences & Hotel.

Коли ми почали розвивати свої проєкти в Маямі на початку 90-х, наша фірма розглядала цей район як "порожнє полотно", яке одного дня оживе як живий житловий і комерційний район, де вулиці житимуть цілодобово,
– розповів засновник компанії CMC Group Уго Коломбо.


Навколо будинку висадили пальми / фото: Archdaily

Інтер'єри квартир повторюють вигини фасаду, а дизайнер сам відповідав за укомплектування квартир меблями.

Brickell Flatiron виділяється своїм унікальним розкішним стилем життя, вбудованим у міський пейзаж, і є відображенням самого Маямі як космополітичного міста з центром міста, яке процвітає,
– підкреслив Уго Коломбо.

Дивіться також: З думкою про глобальне потепління: у Нідерландах будують плавучий офіс майбутнього


З даху можна побачити бухту міста / фото: Archdaily

Хмарочос пропонує як однокімнатні економні квартири, так і дорогі п'ятикімнатні. На даху мешканцям пропонують Sky Spa, Sky Pool та Sky Gym із 360-градусним панорамним видом на бухту та міський пейзаж міста Маямі.