Постійно випускаються нові пристрої та системи, повідомляє Archdaily.

До слова: У Львові створять 3-D модель вілли Івана Франка, а вікна будівлі "оживуть": деталі

Дослідження ринку показують, що розумне освітлення, термостати та безпека є одними з найбільш популярних домашніх пристроїв для власників будинків.

4 найпопулярніших сучасних технологій для будинку

Розумне освітлення


Керувати світлом можна за допомогою кількох кнопок / Фото Archdaily

На сьогодні саме розумне освітлення вважається найпопулярнішим домашнім помічником. Для цього є безліч причин: зручність, естетика, безпека та енергозбереження. Освітлення в такому випадку управляється з одного пристрою – смартфону. Існує різні категорії систем розумного освітлення, проте в усіх випадках лишається одне правило – вам не треба торкатись вимикачів.

Автоматичні штори


Такі системи використовують зазвичай для важкодоступних вікон / Фото Archdaily

Хоча контроль за штучним освітленням очевидно важливий, слід також не забувати про природне освітлення. Розумні жалюзі є зручними та потенційно естетичними.

Власники будинків можуть автоматично відкривати жалюзі вранці та закривати їх вночі. Також доступна низка різних конструкцій, що дозволяє цим пристроям відповідати дизайну майже будь-якого будинку.

Температурний контроль


Регуляція температури відбувається в тих кімнатах, де перебувають люди / Фото Archdaily

Контроль температури в приміщенні або HVAC – це ще один популярний приклад домашньої технології. Інтелектуальні термостати можуть автоматично регулювати температуру залежно від місця розташування власника в будинку чи поза ним.

Розумні динаміки

Вас зацікавить: Будівля складена з 49 кубів: фото креативної штаб-квартири з Австрії

Такий пристрій дозволяє власникам увійти в кожен з домашніх облікових записів, автоматично роблячи їх доступними за допомогою голосових команд. Таким чином, просто перелічивши вимоги, користувачі можуть регулювати світло, відкривати жалюзі та змінювати температуру протягом декількох секунд.