LEV CITY HOTEL – це другий в Україні і єдиний у Львові мережевий готель міського типу, де можна придбати номер в приватну власність, щоб отримувати пасивний дохід від 9 800 доларів на рік і більше, повідомляє Дім 24.

Більше про LEV CITY HOTEL: Чому апартаменти в готелі LEV CITY HOTEL купують навіть в кризу: деталі

Чому туристичний потік до Львова зросте


Туристів у Львові стане ще більше ніж до пандемії / фото: Unsplash

Внаслідок неможливості літати закордон, бажання українців провести відпустку за межами власного будинку нікуди не дінеться. Саме тому вже сьогодні багато людей планують маршрути подорожі по Україні.

Львів традиційно є популярним для туристів вже багато років поспіль. Так, до пандемії місто відвідувало близько 2 мільйонів туристів щорічно. А після послаблення карантинних обмежень готелі міста будуть переповнені.

Вже плануємо з родиною відпочинок в Одесі, Львові і Карпатах – ми їх дуже любимо. Навіть якщо просто зараз відкрилися б усі кордони світу, я все одно нікуди не полетів би. Зараз час виводити з кризи свої компанії та країну, а не мандрувати світом,
– пише підприємець Василь Хмельницький на своїй сторінці у фейсбук.

За словами бізнесмена, малий та середній бізнес з туристичного сектору цьогоріч матиме нові можливості, адже гроші на подорожі поїдуть в регіони.

Чому варто інвестувати саме в LEV CITY HOTEL


Якщо інвестувати в LEV CITY HOTEL зараз, то можна отримати знижку у 10% / фото: LEV CITY HOTEL

  • 10 хвилин пішки до центру;
  • 2 кілометри від Оперного театру;
  • 2,6 кілометра до залізничного вокзалу;
  • 5,7 кілометра до міжнародного аеропорту імені Данила Галицького;
  • 70 кілометрів до польського кордону.

Ваші гості отримають альтернативний формат житла в центрі за розумні гроші та відразу всі зручності під одним дахом: ресторан, дитячу кімнату, конференц-зал, систему безпеки, та інше.


Вам не потрібно самим займатись управлінням нерухомості / фото: LEV CITY HOTEL

Читайте більше: LEV Development: Ми створюємо комфорт на всіх рівнях

Доведеться про все подбати самому?Маркетинг, централізовану здачу апартаментів в оренду, ремонт та повноцінне обслуговування номерів візьме на себе оператор. Ви не витрачаєте свій час на керування нерухомістю, а лише отримуєте пасивний дохід від інвестицій.