Шукаючи заповнену сонцем ділянку, клієнти отримали чи не найкращий варіант на півострові, пише Archdaily.

До слова: Суцільний бетон: в Португалії звели житло у формі лабіринту – фото

Будинок вміщує великі розважальні простори, офіс, фітнес-зал та кімнати для гостей. Житло повинне було бути елегантним, але функціональним. Сімейний будинок, який одночасно передав стабільність, затишок, розкіш, традиції та сучасність.


Басейн розділяє обидві частини будинку / Фото Archdaily

Більшість просторів подвір'я та стіни будинку облицьовані камінням, а загальна площа ділянки помережена численними зеленими зонами.

Перед входом до будинку, та на задньому подвір'ї розташувались два басейни. Всередині будинку класичні пропорції були висунуті, витягнуті та розтягнуті, щоб створити унікальний дизайн.


Будинок розрахований на велику сім'ю / Фото Archdaily

Великі сталеві обрамлення на вікнах та червоні кедрові балки додають масштабу внутрішнім просторам. Водночас простий підхід до основних оздоблень інтер'єру забезпечує відчуття спокою та масштабу в будинку, тоді як обстановка забезпечує комфорт.


Інтер'єр передпокою теж зроблений з каменю / Фото Archdaily

На першому поверсі розташовані вітальня, їдальня та кухня, а на другому дитячі спальні та велика ігрова зона. Що ж до спалень дорослих, то їх розмістили у сусідньому приміщенні, що зроблене з дерева та металу.

Вас зацікавить: Кам'яний блок: у Франції побудували помешкання, яке стало продовженням каміння – фото

Дивіться більше фото будинку з Сан-Франциско: