Задовго до одруження із принцом Вільямом герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон жила простим життям, переїжджала з родиною, навчалася у коледжі, жила у гуртожитку. Попри звичайний суспільний статус, родина Міддлтон мала достаток вище середнього, тому їхня нерухомість також завжди була казковою. Дім 24 зібрав унікальну підбірку місць, де проживала майбутня дружина принца.

Читайте також Здоровий спосіб життя та задоволення інвесторів: у ЖК LIFE STORY встановили велопаркінг

Беркшир, Англія

Батьки Кейт, Майкл та Керол Міддлтон, після одруження проживали в скромному мурованому вікторіанському будинку в Бредфілд Саутенд. Саме цей скромний будинок став першим домом для майбутньої герцогині. Згодом вони придбали заміську віллу у стилі Тюдора з п'ятьма спальнями в сусідньому місті Баклбері.

Новонароджена Кейт у своєму першому домі / Фото Good Housekeeping

Сім'я Кейт переїхала до великого, відокремленого будинку, коли їй було 13 років, і, як повідомляється, вартість цього будинку становила 249 тисяч фунтів стерлінгів.


У межах маєтку було півтора гектара красивої території / Фото Hello Magazine

Амман, Йорданія

Працюючи диспетчером польотів у British Airways, Майкл Міддлтон та його сім'я переїхали на деякий час до Йорданії. Кейт жила там з 1984 по 1987 рік.

Родина Міддлтон у королівстві Йорданія / Фото Рopsuga

Вілтшир, Англія

Середню освіту герцогиня Кембриджська здобувала у коледжі Марлборо, студентській школі-інтернаті. Навчання у престижній школі змішаного формату коштує майже 40 тисяч фунтів стерлінгів. Під час навчання Кейт проживала в одному із гуртожитків.


Старовинна школа / Фото Marlborough News

Кейт Міддлтон відвідувала ексклюзивний коледж Мальборо між 1996 і 2000 роками.


Інтер'єр гуртожитку, у якому проживала Кейт / Фото Marlborough News

Флоренція, Італія

Після закінчення навчання в Мальборо 18-річна Кейт вирушила до Флоренції, де вивчала італійську мову та історію мистецтва. Вона закінчила тримісячний курс у Британському інституті Флоренції в Палаццо-делло-Строцціно.

Британський інститут Флоренції – це культурний інститут, заснований у 1917 році з метою сприяння розвитку англо-італійських культурних відносин. Це найстаріший заморський британський культурний інститут у світі.

Італійський прихисток Кейт / Фото British Institute of Florence

Файф, Шотландія

У 2001 році Кейт переїхала до Шотландії, щоб навчатися в Університеті Сент-Ендрюса. Проживала вона в одному із кампусів старовинного університету. Саме в одному з них, в залі Святого Сальватора, вона зустріла принца Вільяма.

Особливе місце для королівської пари / Фото Common App

Лондон, Англія

Після коледжу Кейт разом зі своєю сестрою Піппою деякий час проживала в ексклюзивному районі Лондона, Челсі. Цю квартиру пара Міддлтон придбала у 2002 році для проживання всіх трьох своїх дітей. Піппа продовжувала проживати там разом зі своїм братом Джеймсом і після того, як Кейт вийшла заміж за Вільяма.


Затишні апартаменти родини Міддлтон / Фото Daily Mail