Існує багато нюансів, які допоможуть вам зробити вибір без стороннього впливу, повідомляє Дім 24.

Читайте також: Як заощадити гроші на купівлі квартири: 5 перевірених лайфхаків

Перед покупкою варто звернути увагу і на будинок і на квартиру. Також не забувайте про вивчення документів,
– розповідає керівник відділу продажів LEV Development Іванна Іванків.


У відділі продажів вам нададуть консультацію / Фото LEV Development

На що саме варто звернути увагу перед купівлею квартири: корисні поради

Зовнішній вигляд будинку


Фасад – обличчя будинку / Фото LEV Development

Зверніть увагу на матеріал і технології будівництва. Обов'язково запитайте у відділі продажів про те, з чого будуватимуть ваше помешкання. Ще однією важливою деталлю є матеріал, який використали для утеплення, розміри віконних прорізів, наявність балкона або тераси – всі нюанси, які стосуються самого будинку варто запитати відразу та ретельно їх обдумати.

Внутрішні особливості

Внутрішня "начинка" не менш важлива ніж зовнішній вигляд будинку. Скільки квартир буде на поверсі, скільки ліфтів розвозитимуть мешканців по квартирах, чи можна на ліфті спуститися в паркінг та яка система безпеки в будинку. Такі дрібниці зрештою і роблять ваше життя в новому помешканні комфортним.


Запорука комфортного життя в будинку – зручності на усіх рівнях / Фото LEV Development

Важливими будуть і такі параметри як енергопостачання та опалення. Окрема котельня в будинку чи централізоване опалення? Чи будуть в квартирі батареї? Не забувайте, що обговорити треба усі нюанси.

Оцінка квартири

Після обговорення зручностей будинку, варто переходити до самої квартири. На який бік виходять вікна, чи якісні вхідні двері, в якому стані ви отримаєте квартиру після завершення будівництва, та яке планування в майбутнього помешкання. Адже мало отримати лише "стіни". Важливо розуміти собі, скільки буде потрібно сил і засобів для того, щоб привести їх у житловий стан.

Вас може зацікавити: Дизайнерський хол і скандинавські цінності: 6 особливостей нового ЖК HYGGE

Вивчення документів


Дозвільні документи стануть вирішальним у виборі квартири / Фото Unsplash

Навіть якщо вам сподобався будинок та квартира, а компанія вам "здається" надійною, не варто йти з відділу продажів не ознайомившись з документами. Надійні девелоперські компанії запропонують вам ознайомитись з усією документацією та дозволами на будівництво.

Замовити консультацію у відділі продажів LEV Development можна за посиланням.