Спеціально для квартир типу SOHO дизайнери запропонували нове бачення, що поєднує робоче місце та будинок. База секції SOHO поділена по своїй довжині широкою внутрішньою вулицею, про це пише видання Archdaily.

Читайте також: 500 метрів скла: в Китаї побудують грандіозний хмарочос з оригінальною назвою – фото проєкту

Вулиця простягається аж до вестибюля входу Е2, щоб пов'язати між собою два будинки. Понад 20 ділових приміщень, розташованих на першому поверсі, є доступними для громадських просторів. Житлові квартири ж, розташовані поверхом вище.


Фасад частково облицьований металом / Фото Archdaily

Верхній рівень вежі починається від рівня G + 6 до G + 16 і складається з збірного білого бетонного екзоскелета, виділяючи широкі горизонтальні лінії та пропонує великий простір, тим самим надаючи проєкту можливість випробувати будь-який інтер'єр, а також вид на приголомшливий міський пейзаж Парижу.


Вежі розраховані, як на квартири, так і на офісні приміщення / Фото Archdaily

Вежу сусідку, розробили MOA Architecture, вона складається з двох поперечних веж, що утворюють єдиний блок. "Міська вежа" має "перфоровану стіну" вікон за традиційною моделлю.


Вікна виконали у традиційному стилі Парижу / Фото Archdaily

Орієнтована на південний схід у напрямку Сакре-Кер, має дуже делікатну структуру, на 40-сантиметровій колоні та балковій сітці. Засклені дерев'яні двері від підлоги до стелі забезпечують повну прозорість, але є майже непомітними з боку тераси.


Широкі сходи з'єднують дві вежі між собою / Фото Archdaily

Архітектори попрацювали і над відносно малою вагою веж. Полегшення ваги забезпечує максимальну гнучкість, а також несе користь для екології – все завдяки меншій кількості використаного бетону.

Більше фото веж-близнючок у Парижі: