Найцікавішими роботами митця є будівлі Торгово-промислової палати, товариства "Дністер", Академічного дому та ансамбль вулиці Асника, яка сьогодні є вулицею Богомольця.

Вас зацікавить Коли каміння стає елементом декору: фото будинку з панорамою на Егейське море

Страхове товариство "Дністер"

Адреса – вулиця Руська, 20


Страхова компанія "Дністер" побудована на місці трьох кам'яниць / фото: Lviv1256

Будівля зведена у стилі "гуцульської" сецесії. Всі будівельні матеріали – українського виробництва. Хіба систему опалення замовляли у Відні. Сьогодні у приміщенні першої страхової фірми розташована міська поліклініка.

Готель "Жорж"

Адреса – площа Міцкевича, 1


Готель "Жорж" розташований неподалік проспекту Свободи / фото: Lviv1256

У 1901 році у Львові з'являється архітектурна новинка з елементами сецесії – готель "Жорж" на площі Міцкевича. Попри те, що на цьому місці з 1793 року двічі перебудовували готелі, але саме останній варіант за проєктом Фельнера та Гельмера, збудований фірмою Левинського зберігся до наших днів без істотних змін.

Будинок Торгово-промислової палати (Львівська обласна прокуратура)

Адреса – проспект Тараса Шевченка, 17-19


Стиль Івана Левинського легко впізнати / фото: Lviv1256

Проєкт створили архітектори Альфред Захаревич й Тадеуш Обмінський. Основну частину робіт взяло на себе будівельне бюро Левинського. Сьогодні ж це приміщення прокуратура Львівської області.

Національний лісотехнічний університет України

Адреса – вулиця Чупринки, 103


Будинок історично був навчальним закладом / фото: Lviv1256

Будинок колишньої бурси Українського Педагогічного Товариства. Стиль будівлі – сецесія у народно-стильовому варіанті. Яскравий зразок архітектури "українського модерну". Вже з 2009-го року – корпус Українського державного лісотехнічного університету.

Музей Олекси Новаківського

Адреса – вулиця Листопадового Чину, 11


Будинок із червоної цегли розташований біля собору святого Юра / фото: Lviv1256

Спочатку це була вілла польського художника Яна Стики. Спроєктував її Юліан Захаревич, а звів Левинський. Будівля належить до неоромантичного стилю. Новаківський у будинку замешкав аж у 1913-му. Нині там музей його пам'яті. Цікава деталь висить над входом – картуш із трьома щитами. Це гербовий знак цеху малярів.