За словами архітекторів, натхнення для дизайну може надходити з найнесподіваніших місць. В цьому випадку розробники взяли за основу будівельний блок з цифрових зображень – пікселя, пише Archdaily.

Популярне: В Токіо побудували креативний будинок, який пронизує бетонний марш сходів – фото

Для початку, архітектори створили садові зони всередині будинку та використали відкриті поверхні як простір, що має об'єднати родину.

В будинку передбачили захищені балкони, багато навісів та "просторів під просторами", намагаючись надати кожній кімнаті вихід в сад, як відповідь на спекотний сухий клімат регіону. У результаті виходить структура, яка зберігає достатньо конфіденційності та відкритості водночас.


В конструкції передбачені тераси, навіси та просто приватні зони для мешканців / фото: Archdaily

Найбільш яскравий прояв піксельної концепції спостерігається біля головного входу, над яким розміщений відкритий бетонний навіс, перфорований серією квадратних вирізів різної величини.

Заходячи всередину, ви спочатку стикаєтеся з вестибюлем – простим, витонченим простором. Потім відвідувач стикається з блоком сходів, який облицьований оголеною цеглою.


Всередині будинку ростуть рослини / фото: Archdaily

Вас зацікавить: Будинок у вигляді водоспаду: у В'єтнамі молода пара побудувала креативне житло – фото

Зелень робить подорож вгору приємною, оскільки рослини, що ростуть по боках, пропонують вам доторкнутися до них, створюючи приємне відчуття ходьби по саду.

Більше фото "піксельного будинку":