Будинком Цукерберга керує штучний інтелект, повідомляє Дім 24.

До теми: За 165 мільйонів доларів: величезний будинок власника Amazon Джеффа Безоса – відео

Як виглядає будинок Марка Цукерберга у Сан-Франциско


Будинок Марка Цукерберга в Каліфорнії / фото: Фейсбук

Загальна площа таунхаусу становить майже 515 квадратних метрів. Після покупки нового помешкання, Марк Цукерберг додатково вклав 1,6 мільйона доларів у його ремонт.


В будинку облаштовано кухню-студію / фото: Фейсбук

Окрім оновлення перекриття будинку та змін ландшафту навколо приміщення, всередині з'явився також домашній офіс, медіакімната, додаткова ванна, сауна, пральня та бар.


Особистий кабінет Цукерберга / фото: Фейсбук

В базовій комплектації будинок має окремі спальні для усіх мешканців, велику вітальню, яка поєднана з їдальнею та кухнею.

Що таке "розумний будинок"


Добудована ванна кімната у будинку / фото: Фейсбук

Новий винахід компанії Цукерберга, який зараз тестують. Йдеться про штучний інтелект на ім'я "Джарвіс". Керувати розробкою власник може за допомогою свого смартфона.

За допомогою голосових або текстових команд можна вмикати і вимикати музику, світло, керувати шторами та навіть тостером, для цього потрібно просто вимовити вголос відповідну команду.

Дивіться відео презентації будинку:

"Джарвісу" під силу і складніші завдання. Так, система здатна будити дітей зранку та розпізнавати гостей, які стоять біля вхідних дверей.

Штучний інтелект від Цукерберга не обділений і почуттям гумору. Наприклад, на відеопрезентації Марк попросив "Джарвіса" ввімкнути якусь хорошу пісню групи "Nickelback", але той відповів, що у них таких немає.

Читайте також: Резиденція прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо в Оттаві – фото та історія будинку

Дивіться відео презентації системи "розумний будинок":