Виробництвом займалася компанія New Story, яка вже протягом декількох років будує такі високотехнологічні будинки для жителів Латинської Америки. Про це повідомляє інтернет-видання New Atlas.

Читайте також: Завершено будівництво найдовшої стіни, надрукованої на 3D-принтері

Головною метою проєкту є надати комфортні та максимально безпечні умови для проживання сім'ям із бідних районів Латинської Америки.

3D-принтер Мексика будівництво
Автори проєкту планують забезпечити житлом сім'ї

Розміри такого помешкання становлять 500 квадратних футів, це майже 46,5 квадратних метрів. Всі будинки є одноповерховими, обладнані системою водо- та електропостачання.

Цікаво: Житло для безпритульних надрукують на 3D-принтері: фото і відео вражають

У будинку є дві спальні, вітальня, кухня і ванна кімната. Інженери компанії наголошують, що внутрішнє оздоблення сучасним будинкам не потрібне. За бажання мешканці можуть постелити на підлогу ковролін або лінолеум.

3D-принтер будівництво
Кухня

3D-принтер будівництво
Вітальня

Скільки коштує такий будинок

Представники компанії відзначають доступну вартість такого приміщення. Жителі Мексики зможуть орендувати будинок лише за майже 20 доларів на місяць. Натомість повна ціна такого помешкання – 1,7 тисячі доларів.

3D-принтер будівництво
Технологія друку на 3D-принтері дозволяє отримати комфортне житло за доступними цінами

Створення таких будинків

Всі деталі друкують на 3D-принтері "Vulcan II" протягом однієї доби. Після цього складають всі частини будинку. Розробники зазначають, що принтер поки що ще не вміє виготовляти двері, вікна і дах.

Як друкують будинки на 3D-принтері – дивіться у відео: