Планують поєднати культуру і традиції казкового міста Хобітанія та справжньої Гуцульщини, повідомляє на своїй сторінці у фейсбук автор проєкту Андрій Боєчко.

Вас може зацікавити: Дерева у вікнах: фото п'ятикутного житлового будинку, який "потонув" у зелені

Завершиться будівництво вже в липні 2020 року. Для будівництва містечка не зрубали жодного дерева.


Хобітхіл матиме формальну незалежність / фото: Соцмережі

На гірській поляні ми побудуємо казкове містечко, яке ви бачили в фільмі "Володар перснів"! Але це буде не бутафорське кіношне поселення, а справжнє, реальне, екологічне, сучасне, енергозберігаюче, казкове містечко,
– пише Андрій Боєчко.

В Хобітхілі працюватиме колиба, санна та лижна траси, тарзанка і багато інших атракцій, зокрема і для дітей. Також тут розмістять майстерні гончарів, ковалів, килимарів та різьбярів, а родзинкою містечка стане озеро з форелями та осетрами.


Містечко розташується на пагорбі біля Верховини / фото: Svitlana Kopytko-Iliychuk

Всього планується побудувати 20 хобітських криївок, які прийматимуть гостей. Кілька мешканців Хобітхілу житимуть тут на постійній основі.

На території міста буде діяти заборона на використання поліетиленових пакетів, а туристи та місцеві будуть зобов'язані сортувати сміття.


Будиночки стануть не єдиною атракцією для туристів / фото: Соцмережі

Хобітхіл стане казковим містом-країною, а тому в новоствореній країні будуть всі ознаки суверенної держави. Так, мешканці матимуть паспорти гуцульського хобіта, а держава отримає власний гімн, герб, прапор, валюту, військо, митницю, тощо.

Читайте також: Продовження природи: фото та концепція будинку в Індії

Місто також проголосить "Декларацію про Незалежність від орків".