Новий проєкт суттєво розширив житловий простір для власника та покращив видимість морських пейзажів, які губляться через не надто вигідне розташування ділянки, пише Archdaily.

Популярне: Як збудувати велике житло на маленькій ділянці: приклад з Аргентини – фото

Архітектори хотіли звести таке житло, яке б вдало вписувалось в навколишній кам'янистий ландшафт. Саме тому було прийняте рішення про використання монолітного бетону під час будівництва.


Входи тут схожі на печери / фото: Archdaily

Технічно будівля є двоповерховою, але класичний закритий поверх тут лише один. Рівень цокольного поверху був порожнистий, тому тут вирішили облаштувати гараж, а також терасу та сад, які відкривають краєвид на море.


Ділянка розташована в другій береговій лінії / фото: Archdaily

Планування тут не є звичайним. Справжній вхід – це двір. Проте в будинку загалом три під'їзди, два з яких зовні нагадують вхід до печери. Усі кімнати всередині розставлені навколо головного подвір'я півколом. У розпорядженні власників зал, їдальня, вітальня та кабінет.


В інтер'єрі переважають сірі та білі кольори / фото: Archdaily

До того ж в будинку багато відкритих просторів, терас, внутрішніх дворів та ванних кімнат. Сходи дають ведуть на дах, частина якого викладена у вигляді тераси, решта покрита зеленню, яка допомагає будівлі зливатись з навколишнім середовищем.

Вас може зацікавити: Коли каміння стає елементом декору: фото будинку з панорамою на Егейське море

Дивіться більше фото будинку-печери: