Зараз дизайнери розпочали третій і останній етап. Вони вирішили, що найкраще будувати посеред саду і мати вигляд на подвір'я з кожної кімнати будинку, пише видання Archdaily.

Читайте також: Будинок з однією стіною: цікаве рішення для поділу помешкання на дві частини в Швейцарії: фото

Теплицю розміщували на даху з кількох причин: щоб не зіпсувати вид з будинку, економити гроші на спорудження фундаменту, використання залишкового тепла від будинку та постійний доступ до теплиці.


Розсувні вікна слугують виходом на терасу / фото: Archdaily

Типової ієрархії будинку немає. Немає жодних вхідних дверей та залу. Ви безпосередньо входите в житлову зону або спальню. З тераси також є окремий вхід до теплиці через сталеві сходи.


Будиночок віддалено нагадує гриб / фото: Archdaily

По всьому периметру будинку розташована прогулянкова тераса, що повністю покрита навісним дахом. До кожної кімнати будинку можна потрапити безпосередньо через терасу, завдяки розсувним дверям.

Схоже – Іржавий фасад: в Чилі переробили ферму на великий житловий будинок: фото

Будинок складається з двох основних частин: житловий на першому поверсі та парник, розташований на поверсі над ним. Обидва поверхи структурно та функціонально розділені. Основним несучим елементом нижньої частини є мурована стіна, доповнена сталевими колонами, пов’язаними оголеним брусом бетонної стяжки.


Парник розмістили на даху / фото: Archdaily

Структура теплиці виготовлена зі сталевих профілів, а конструкцію монтували на місці. Вікна алюмінієві з тришаровим ізольованим склом. Колір рами – натуральний алюміній. Конструкція теплиці має сталевий монтаж з білим оцинкованим покриттям.


В парнику ростуть не тільки кактуси / фото: Archdaily

Порожнистий напівпрозорий полікарбонат використовується для конструкції даху парника та використовується як покрівля для теплиці.