Стіни в будівлі складаються з невеликих бетонних екранів, що мають просвіти, та піддаються регулюванню, повідомляє Archdaily.
Цікаве: Архітектурний абсурд: німецький фотограф презентував сюрреалістичні будинки – фото
Загальна мета будівлі полягала у тому, щоб забезпечити економний, екологічно чутливий і в водночас новий дизайн, а також надати фабричним будівлям новий вигляд.
Архітектори прагнули переосмислити дизайн фабричних будівель / Фото Archdaily
Площа першого поверху подвійної висоти містить нове сховище для продукції, яку виготовляє завод. В той час перший і другий поверхи призначені для офісних приміщень, а останній – вітрина для фабричної продукції.
Навіть столи в офісі є модульними / Фото Archdaily
Загалом фасадна система складається з двох частин, адже стіни тут виготовлені зі скла, яке покривають бетонні екрани. Таким чином будівля не піддається перегріву, та постійно зберігає комфортну температуру всередині.
Процес виготовлення каркасу / Фото Archdaily
До того ж, кожен просвіт у фасаді не є випадковим, адже моделі згенеровані за допомогою цифрових технологій, які і вирахували оптимальне розташування отворів.
Самі бетонні екрани кріпляться до стіни за допомогою невеличких фанерних конструкцій, а готовий фасад також добре поглинає звук з вулиці.
Процес будівництва був доволі клопітким / Фото Archdaily
До теми: Ніби вкритий лускою – вражаючий фасад котеджу у Сінгапурі: фото та макет
Орнамент на фасаді вже не сприймається як просто прикраса, а стає корисним елементом для створення комфортного середовища всередині приміщення, створюючи таким чином новий тип "функціональної естетики" для будівельної культури,
– пояснили архітектори.