Свою архітектурну роботу Герт Вінгерд розпочинав в компанії Olivegrens Arkitektkontor. Сьогодні Герт є власником своєї архітектурної фірми Wingårdh Arkitektkontor, пише Archdaily.

Вас зацікавить: Найбільш екстраординарні будинки світу від Netflix – фото

За час своєї роботи швед отримав багато премій та нагород в сфері архітектури. Роботи Герта відомі як на батьківщині так і закордоном.


Один з корпусів Стокгольмського медичного університету / фото: Archdaily

Саме він працював над розробкою проєкту посольства Швеції в Берліні та у Вашингтоні. Вінгерд долучився до роботи над шкільними та соціальними будівлями, та різноманітними комерційними замовленнями.

В останнє десятиліття Вінгерд почав розробляти більш стилістичну естетику, часто впроваджуючи сміливі кольори, геометричні візерунки та різко нахиляючи стіни у своїх проєктах для масштабних торгових центрів чи університетських будівель.


Так виглядає офісна будівля в Гетеборгу / фото: Archdaily

Герт Вінгерд також викликав певну суперечку у своїй країні. Його вежа Вікторія (2011) – одна з найвищих будівель столиці Швеції. Проєкт для 237-метрової 75-поверхової вежі на півдні Стокгольма був заморожений після відкриття. Причина – будівля може не відповідати вимогам зонування.

Більше: Найвища жива стіна у США: в центрі Далласа висадять 40 тисяч рослин на балконах офісу – фото

Більше проєктів Герта Вінгерда: