Крутий підхід знизу веде до входу через освітлений майданчик, що підіймається через підземний гараж та критий водоспад, що впадає у двір перед тим, як вийти в центр житлового приміщення, пише Archdaily.

До теми В Карпатах побудують екологічне містечко гуцульських хобітів – фото

Інтер'єр просторий – будинок не загромаджений стінами. Сучасні віяння у будинку проявляються в поєднаннs сталевих стовпчиків використанні деревини та вапняку на підлозі та стіні. Деякі з особливостей, такі як вирізи на даху, були враховані та використані на стелях в будинку.


Дизайн будинку не спотворює довколишній ландшафт / фото: Archdaily

Відповідно до великого досвіду дизайнерської групи в розробці безшовних житлових приміщень відкритого типу та відкритого плану дуже схожі на ті, що в Лос-Анджелесі. Автори задумали серію віталень, з'єднаних з великими критими відкритими терасами.


Вид з тераси дому / фото: Archdaily

Ці відкриті простори в свою чергу обгороджуються великим хвилеподібним басейном та пишним ландшафтом по периметру.


Всередині чимало простору / фото: Archdaily

У відповідності з принципами, взятими з Будинку Шталь та будинків у Лос-Анджелесі, які були побудовані між 1945 та 1966 роками, розподіл зовнішнього простору максимізує потенціал клімату, який є жарким, з'єднуючи сучасну архітектуру з втраченим аспектом модерністської спадщини.