Картина перетворила фасад будівлі міста Каллак на приголомшливий витвір мистецтва. Натхнення для візерунку фрески художниця почерпнула з французькою голкового мережива ХІХ століття.

Читайте також Унікальний термітник: надзвичайний навчальний кампус у Кенії

Мереживний фасад

Ельжбета приєдналася до еко-фестивалю вуличного мистецтва In Cité, мета якого принести нове життя у маленьке місто, використовуючи інсталяції, вистави, фрески та скульптури.

Незважаючи на несприятливу погоду, свій ручний витвір художниця закінчила за 6 днів.

Поєднуючи передові техніки вуличного мистецтва з класичними предметами, Ельжбета успішно подолала розрив між старим і новим та продемонструвала, як публічне мистецтво може по-справжньому перетворити довкілля.

Про художницю

  • Ельжбета Димна займається створенням вуличного мистецтва з 2009 року.
  • У своїх роботах вона використовує народні мереживні мотиви для створення фресок, глиняних відбитків та інсталяцій.
  • Серед її творінь є і так звані міські прикраси. Це кераміка з мереживом або іншим мотивом, покрита глазур’ю, обпалена і наклеєна.
  • Роботи художниці можна побачити в Польщі, Іспанії, Італії, Нідерландах, Франції, Португалії, Швеції, Австрії, Гонконгу, США, Німеччині та Індії.
  • Вона також є співзасновницею Фонду мистецтва на відкритому повітрі.
  • Ельжбета випустила альбом Polish Outdoor, в якому продемонструвала спустошення ландшафту за допомогою реклами. Бібліотека Рачинських у Познані відзначила книгу, як найкраще видання 2009 року.