Ідея створення такого хмарочосу виникла ще до пандемії, але сьогодні стала особливо актуальною, повідомляє Dezeen.

Популярне: Завжди на висоті: 25 найвищих будівель світу – фото

Skylines є самодостатнім хмарочосом, який сам себе забезпечує необхідною енергією та ресурсами, а також засобами для проживання мешканців. Тут міститиметься дитячий садок, школа, спортивні споруди та навіть лікарня.


Будівля розташована на уявній ділянці у Нью-Йорку / Фото Dezeen

Коронавірус змусив нас замислитися над тим, наскільки ми слабкі в умовах пандемії і послужив попередженням після того, як вся планета фактично закрилася на три місяці,
– розповів один з розробників.


Будинок також буде екологічним / Фото Dezeen

Розроблена для уявної міської ділянки в Нью-Йорку, вежа розміром 80 на 130 метрів, використовує для живлення геотермальну енергію та сонячні панелі, а також використовує систему використання та очищення дощової води.


Дерева висадять на кожному поверсі / Фото Dezeen

На проєкті фасад зроблений із завіси зі сталевих труб, які містять підвісні садові майданчики навколо заскленої вежі в центрі.

За словами розробників, ідея полягає в тому, що з часом ці майданчики будуть покриті деревами та чагарниками, щоб створити "вертикальний міський ліс".


Мешканці не матимуть потреби контактувати із зовнішнім світом / Фото Dezeen

Окрім житлових приміщень, на нижніх поверхах мали б міститись навчальні заклади – від дитячого садка до університету, а також театри і кінотеатри. На вершині будівлі можна вирощувати овочі та фрукти.

До теми: Оптична ілюзія: у Південній Кореї створили офіс, який має незвичайний фасад – фото та проєкт


Детальне планування хмарочосу / Фото Dezeen