Фермерський комплекс зачаровує кам'яними фасадами, столітньою коморою та такою ж старовинною стайнею. Коли були завершені всі роботи по відбудові головного будинку, виникла ідея, що на порожній площі можна звести ще один дім із дерев'яного каркасу.

Читайте також Книжкова полиця на весь будинок: чудовий дизайн дому для книголюбів

Будівлю завершили за обмежений час та мінімальний бюджет. Будівництвом займався власник угідь Леонхард Ярвіс та його дружина Гелен. У споруджені нового житла брали участь навіть їхні діти.

Красивий дім / Фото Moodne Kodu

Головний задум полягав у тому, що житлова площа будинку не повинна перевищувати 20 квадратних метрів. На площі споруди необхідно було розмістити спальню, вітальню, кухню, а також душову і туалет з пральною машиною та бойлером.


Процес будівництва / Фото Moodne Kodu

Будинок зведений на два поверхи. Загальні зони розташували на першому поверсі, а спальню – на другому. Попри обмежений простір дому у спальні вдалося розмістити широке та комфортне гостьове ліжко.

Чудовий задум / Фото Moodne Kodu

Будинок може розмістити п'ять осіб, тому у простір додали комфортні деталі. На кухні розмістили висувні ящики, функціональну шафу, індукційну плиту з двома конфорками та духовку.

Загальна вартість будівництва склала близько 9-12 тисяч євро.