Парк із дикими тваринами розташований у місті Ебельтофт, це приблизно за 240 кілометрів від Копенгагена. Парк відновлює низку зникаючих видів, перш ніж повернути їх у природне середовище.

Цікаво Гірський мінімалізм: еко-табір, який не захочеться покидати

Неймовірні будівлі є виробництвом естонської компанії Iglucraft, відомої своїми кабінами на замовлення, які вирізняються характерною формою та традиційним оформленням облицювання з дранки.

Зовнішній вигляд кабін / Фото Dwell

Каюти прикрашені великим панорамним вікном, яке виходить на парк, звідки гості могли б спостерігати за навколишніми тваринами.

Інтер'єр незвичної хатини / Фото Dwell

Основна ідея полягала в тому, щоб звести безпечні будівлі з місцями для панорамного огляду, не втрачаючи характерних особливостей продуктів компанії.

Надихаючись природою / Фото Dwell

До групи кают доступний настил, який з’єднується з іншими стежками в парку. Налаштування майданчика також вимагало від Iglucraft встановлення вхідних дверей, спрямованих назад, замість їх стандартного положення вздовж переднього фасаду.

Затишно та комфортно / Фото Dwell

Обговорення проєкту розпочалося наприкінці 2019 року, виробництво стартувало у лютому 2020 року. Доставка кают була запланована на березень – саме тоді, коли в Європі закрили всі кордони. Через обмеження поїздок замовнику та фірмі-виробнику довелося координувались на відстані.

Попри всі перешкоди, оновлений парк із хатинами для туристів стане чудовим місцем єднання людини з природою.