Будинок був зведений у Ванкувері більш як сто років тому, але власники переїхали в місто Юніон-Бей і перевезли його туди, повідомляє Novate.

Схоже: У Швеції перевезуть ціле місто на вантажівках через просідання грунту: фото

Юніон-Бей та Ванкувер розділяє доволі широка протока, тож будинок подорожував і по землі і по воді. Річ у тім, що сім'я Фордів не мала достатньо грошей на покупку нерухомості на острові – перевезти будинок дешевше.


Подорожі будинків в Канаді нікого не дивують / Фото Novate

"Переїзди" нерухомості в Канаді – звична справа. Приватні будинки в країні зазвичай каркасні і не мають бетонних фундаментів. Тому, якщо будівлю треба перевезти, то інженери просто зрізають будинок, ставлять його на платформу і везуть на нове місце вантажівками, а по воді баржами.


Родина Фордів заощадила великі гроші / Фото Novate

На новому місці він встановлюється на заздалегідь підготовленому фундаменті. Такими операціями зазвичай займаються компанії, що практикують покупку старих будинків, що йдуть під знос.


Будинок доїхав неушкодженим / Фото Novate

Коштувало перевезення будинку 100 тисяч доларів, а купити нове житло обійшлося б у понад 800 тисяч.


Весь процес зайняв кілька десятків годин / Фото Novate

​Читайте також: Мені з собою: у Франції розробили переносний будиночок на 22 квадратних метри – фото

Будинок у неушкодженому вигляді відвезли до порту Ричмонда на вантажівці, де помешкання продовжило свій шлях на баржі. Цікаво, що окрім будівлі сімейства Фордів, на баржі перевозили ще 2 будинки.

Дивіться відео переїзду сім'ї разом з будинком в Канаді: