Художник придбав розкішну віллу "Mas de Notre Dame de Vie" у родини Гіннеса – багатих банкірів та меценатів. Саме Гіннеси у 1925 році перетворили фермерський будинок у Мужені на розкішні володіння.

Читайте також Де жив чоловік королеви: величні володіння принца Філіпа

Французька Рив'єра славиться своїм теплим кліматом. Розкішний вигляд околиць зробив Мужен бажаним місцем для художників.


Розкішне оточення / Фото The Irish Times

Усамітнення та розкішне оточення вілли дозволили Пікассо створити одні з найкращих мистецьких творів. Він доповнював та ремонтував колишнє майно Гіннеса впродовж багатьох років, перетворюючи його на будинок мрії.

Чарівний вид будівлі / Фото The Irish Times

Коли у 1986 році померла дружина Пікассо, Жаклін Рокк, вілла стояла порожньою 30 років. Після смерті Пікассо вона залишила у будинку все на тих місцях, як було за життя видатного митця. Навіть його окуляри для читання були там, де їх залишив Пікассо.


Шикарний дизайн / Фото The Irish Times

Історична власність надихає своїм розмірами. Загальна площа ділянки становить майже 2,5 тисячі квадратних метрів, а сама вілла має розмір у 1,5 тисячі квадратних метрів.

Історичний простір / Фото The Irish Times

Ландшафтні сади прикрашені пейзажним басейном, глиняним тенісним кортом, спа-центром та хамамом. На території маєтку розташовані 500-літні оливкові гаї та апельсиновий сад.


Місце, де жив та творив неймовірний художник / Фото The Irish Times

Поруч із легендарним маєтком розташована каплиця Notre Dame de Vie, котра була споруджена в 12 столітті.