Спокійна трапеза на відкритому повітрі – це чудова можливість щирого спілкування із рідними та друзями. Особливо це актуально, коли зустріч у громадських місцях обмежена через пандемію. Нижче можна переглянути кілька вражаючих та неймовірних проєктів з оформлення терас по цілому світу.

Читайте також Книжкова полиця на весь будинок: чудовий дизайн дому для книголюбів

Затишні сади та внутрішні дворики можуть стати найкращим місцем для спільного проведення часу з друзями та родиною цієї весни та літа.

Будинок Гвадалахари, Мексика

Обідня зона із шикарним столом / Фото Dezeen

Будинок у Гвадалахарі максимально використовує доброзичливий клімат за допомогою Г-подібної відкритої галереї. Простір має дві зони та вимощений шліфованим каменем.

Будинок квітів, США

Насолода келихом вина на сонці / Фото Dezeen

Обідня зона розташована на каліфорнійському виноробному заводі. Вбудовані дерев'яні лавки поєднуються з міцними столами та грубо обтесаними дерев'яними табуретами. Столи прикрашені простими букетами з саду.

Дворик квартири у Яффо, Ізраїль


Стародавні кам'яні стіни пом'якшені рослинністю / Фото Dezeen

Апартаменти у старовинному порту Яффо мають неземний вид на море та милий внутрішній двір. Простір для відпочинку наповнений глянцевим обіднім столом та практичними пластиковими стільцями.

Садовий павільйон, Великобританія

Крита обідня зона / Фото Dezeen

Білий садовий павільйон використовується як літня їдальня, коли дозволяє примхлива англійська погода. Простір піднятий над землею та має широкий настил з дерева, що додає ансамблю нотки приморської набережної.

Заміський будинок, Італія


Еклектичний дизайн / Фото Dezeen

Заміський дім має ідилічну обідню зону на відкритому повітрі. Простір розташований посеред саду, а дерев’яна стіна забезпечує захист від бризу. Лавовий гравій нагадує про сільський стиль та не потребує технічного обслуговування.

Будинок В, Австрія


Лоджія мрії / Фото Dezeen

Їдальня в австрійській віллі розташована як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Складні скляні двері відкриваються, щоб перетворити кімнату на прекрасну лоджію.