Нещодавно на історичній вулиці Віа дель Корсо в Римі відкрився Apple Store. Його особливістю є неймовірний дизайн оповитий історією та вишуканістю. У цій старовинній споруді ще у 16 столітті була церква та монастир.

Цікаво Здоровий спосіб життя та задоволення інвесторів: у ЖК LIFE STORY встановили велопаркінг

Нинішня будівля Палаццо Маріньолі була побудована між 1873 і 1878 роками й служила домом для маркіза Філіппо Маріньолі. Свого часу тут також розмістилося Caffè Aragno – відоме місце збору художників.

Неймовірну реновацію провела архітектурна студія Foster + Partners. Компанії вдалося підкреслити історичні особливості будівлі та відкрити центральний дворик для відвідувачів.


Зручний та продуманий інтер'єр / Фото Dezeen

Великі стельові картини початку 1900-х років, виконані Фабіо Циполлою та Етторе Балеріні, були відновлені та вбудовані над мармуровими інтер'єрами між стельовими панелями.

Сучасний вигляд історичного будинку / Фото Dezeen

Ідея полягала в тому, щоб відзначити різні аспекти та сфери історії цієї будівлі, — зазначив партнер Foster + Partners Луїс Матанія.


Відновили розписану вручну стелю / Фото Dezeen

Г-подібний будинок організований навколо великого внутрішнього дворика, який студія відкрила для привітання відвідувачів при вході в будівлю. Камфорні дерева, оливкові дерева та виноградні лози були розміщені по всій терасі для створення особливої атмосфери.

Внутрішні приміщення мають просторий та вишуканий дизайн. Білий мармур був використаний у всьому інтер’єрі Apple Via del Corso. Між трьома торговими залами замість перегородок використали великі вікна, що дають можливість побачити сусідні кімнати.