Квартира у Львові або іншому великому місті – бажання чи не кожного українця. Але за ті ж кошти можна придбати чудове житло і в омріяній Європі. Підбірка, яка змусить надовго задуматися – далі у матеріалі.

За темою Фантастична розкіш: неймовірні фото найдорожчих будинків, які виставлені на продаж

Ірландія, Дуала

  • Вартість – 70 тисяч євро

Будинок розташований у селищі Дуалла, що знаходиться в графстві Південний Тіпперері. Дім має чотири спальні та ділянку площею 0,11 гектара. Нерухомість планують продати на аукціоні 9 квітня.

Чудовий дім в середньовічному селищі / Фото The Irish Times

Котор, Чорногорія

  • Вартість – 70 тисяч євро

Комфортні апартаменти розташовані у традиційному місцевому кам'яному будинку. Студія має чудовий вид на Которську затоку в Адріатичному морі. Апартаменти розташовані поруч з об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, зареєстрованим ще у 1979 році.

Неймовірний приклад нерухомості / Фото The Irish Times

Рочинь, Словенія

  • Вартість – 75 тисяч євро

Чарівний провінційний будиночок розташований у селі Рочинь у західній Словенії лише за 20 хвилин їзди від італійського кордону. Дім, зведений у 1820 році, нещодавно був капітально відремонтований.

Милий європейський прихисток / Фото The Irish Times

Аннонай, Франція

  • Вартість – 71 500 євро

У центрі міста Аннонай в французькому регіоні Ардече продається готель площею 160 квадратних метрів. Ця чудове інвестиційна нерухомість включає магазин на рівні землі та гараж.

Прекрасна інвестиційна можливість / Фото The Irish Times