Magnolias Ratchadamri Boulevard у перекладі означає Бульвар Магнолій. Це сучасний комбінований комплекс, що складається з надзвичайно високого кондомініуму, офісу та п’ятизіркового готелю, передає Beautifull ife.

Читайте також Чорна вілла серед парку: яким може бути сімейний будинок

Комплекс розташований поблизу Сіам-Парагону – торговельного центру в Бангкоці, який є одним з найбільших торгових центрів в Азії.

Неперевершений вигляд комплексу / Фото Beautifull life

До переваг бульвару Magnolias Ratchadamri входять великий басейн з дитячою зоною, джакузі, парова лазня, паркування автомобіля працівником готелю, фітнес та бізнес-центр.

Житловий комплекс, у якому є все / Фото Beautifull life

316 приватних приміщень на 17-54 поверхах – це вишукані висококласні резиденції, розміри яких варіюються від однокімнатних до найпрестижніших пентхаусів із приголомшливим видом на горизонт Бангкока.

Висококласні резиденції / Фото Beautifull life

Найбільшою окрасою цього житлового комплексу є дах – відкритий простір із дивовижним видом на небо з центру міста Бангкок.

Фасад у формі криволінійної гігантської парасольки забезпечує тінь для басейну внизу, а також відрізняється від прилеглих районів, як ще одна вражаюча пам’ятка Бангкоку.

Magnolias Ratchadamri Boulevard – це комплекс, здатний здивувати навіть найвибагливіших мешканців.