Готельний комплекс розташований на узбережжі Тихого океану у містечку Пуерто-Ескондідо, яке відоме своїми пляжами, пальмами та крутими місцями для серфінгу. Розроблена компанією Anonimous будівля може служити будинком відпочинку для кількох сімей.

Читайте також Ніч поряд з левами та ведмедями: унікальні кабінки в центрі дикої природи

Casa Cova піднімається від землі на 1,5 метра для захисту від повені. Стіни виготовлені з конструкційного бетону. Матеріал обрали завдяки його довговічності.

Використано місцеві матеріали такі як пальмові листя, деревина золото-коричневої пароти / Фото Dezeen

Використано місцеві матеріали, такі як пальмові листя, деревина золото-коричневої пароти / Фото Dezeen

На дизайн проєкту вплинули масивні камери та приватні проходи, знайдені в доколоніальній архітектурі регіону. Фірма черпала особливе натхнення в археологічній пам’ятці Мітла, яка вперше була заселена жителями Запотеків понад 800 років тому.

Особливий дах забезпечує тінь та дозволяє теплу виходити вгору / Фото Dezeen

Особливий дах забезпечує тінь та дозволяє теплу виходити вгору / Фото Dezeen

Будівля має п-подібну форму та площу 1287 квадратних метрів. Складається споруда з центрального об'єму та двох паралельних рукавів, які тягнуться до моря. Центральний елемент займає загальну громадську зону, тоді як бічні крила охоплюють спальні зони.

Отвори в бетонних стінах як окраса комплексу / Фото Dezeen

Отвори в бетонних стінах як окраса комплексу / Фото Dezeen

До будинку можна потрапити через центральний об’єм, який має два входи, що проходять крізь стіну з крихітними квадратними отворами. На додаток до полегшення поперечної вентиляції отвори створюють динамічний світловий малюнок від заходу.

Центральна зона охоплює вітальню, обідню зону та бар. Високий простір увінчаний 30-метровою солом’яною покрівлею з висушеного пальмового листя, яку називають "палапа".