Чотири висотні будівлі буде зведено у формі веж. Їх площа складає 1,1 мільйон квадратних метрів. Вежі Lusail Towers – вагомий проєкт для нового центрального ділового району міста, інформує Archdaily.

Читайте також Життя на воді: як виглядає фантастичний новозбудований плавучий дім в Амстердамі

Проєкт веж – це одна із частин змін генерального плану міста, передбачених до Чемпіонату світу з футболу, який має відбутися у 2022 році.

Новий діловий район міста / Фото Archdaily

Проєкт розташований навколо центральної площі. Він буде мати вихід до Національного банку Катару та Qatar Investment Authority поряд з низкою інших глобальних організацій. Поруч із комплексом передбачені магазини, кафе та ресторани, які допомагають оживити район.

У проєкті передбачені простори затінені від пекучого сонця / Фото Archdaily

Орієнтовані на найвищі оцінки у регіональній системі глобальної оцінки стійкості, вежі Lusail включають безліч продуманих рішень та інноваційних підходів.

Екологічний дизайн був ключовим фактором проєктування / Фото Archdaily

У будівлях передбачене централізоване зберігання тепла з використанням інноваційних матеріалів для зміни фаз, гідравлічні системи високого тиску, вентиляція з контролем потреби та ефективне світлодіодне освітлення та вдосконалене управління автоматикою.

Вежі Lusail – це фантастика майбутнього, яка вже незабаром увірветься в сьогодення.