Архітектори студії PPAG оновили стару школу, аби навчальний процес був максимально комфортним та відповідав усім вимогам сучасності.

Цікаво Рай у джунглях: фантастична резиденція, в якій не страшно опинитись в ізоляції

У школі навчаються діти початкових класів (6-10 років), так і технічно-професійного спрямування (15-19 років). Школа розташована у щільно забудованому районі та має 6 поверхів.

Правильне дозвілля – запорука хорошого навчання / Фото Archdaily

6 поверхів – доволі висока будівля у контексті Відня, але висота будівлі спровокована бажанням зберегти для учнів якомога більше зеленої території.

Тераси – ще один простір для відпочинку / Фото Archdaily

Початкова школа розташована в горизонтальній частині будівлі на першому поверсі, вища школа розміщена у вертикальній частині, яка звужується до вершини.

Навчальний простір для початківців / Фото Archdaily

У верхній частині будівлі є “фірма-практика”, яка дозволяє молодим учням насолоджуватися умовами, які зазвичай доступні лише у вишуканих кабінетах. Це дає їм ментальну звичку для планування яскравої кар’єри.

Комп'ютери – основа сучасної освіти / Фото Archdaily

Початкова школа відповідає всім вимогам сучасного навчання завдяки своїй просторово-педагогічній концепції та складається з чотирьох кластерів. Архітектура дозволяє вихователям тримати під увагою групи дітей, а дітям – добре навчатися та обмінюватися знаннями з однолітками.

Спортивний зал, який не хочеться покидати / Фото Archdaily

Школа у Відні – це приклад того, якою має бути сучасна освіта та турбота про учнів.