Тераси у кожній квартирі для житлових комплексів є очевидною перевагою, повідомляє Дім 24.

До слова: Життя в стилі хюґе: переваги нового проєкту на Пасічній – фото

Переваги квартири з відкритою терасою


Кожен по-різному використовує терасу / Фото Unsplash

Для когось тераса в квартирі дозволяє створити відокремлений куточок на відкритому повітрі. Хтось стелить на підлогу штучний газон і заповнює простір садовими меблями, облаштовує лаунж-зону з великою кількістю рослин, елементів декору та книг.

Для інших тераса стає ідеальним місцем для сніданків і спільних вечер, де можна неспішно спостерігати за мегаполісом і планувати або аналізувати свій день.


Житлові комплекси з терасами будують і в Україні / Фото LEV Development

Відкритий простір, балкони, лоджії та тераси сьогодні все частіше застосовуються проєктантами, вони стали різноманітними і суттєво змінюють вигляд львівського житла –розповідають представники LEV Development.

Створення еркерів

Сьогодні популярними також є еркери, де засклена частина кімнати чи кухні ніби виступає назовні і розширює приміщення. Часто також можна зустріти варіант з двома виходами на балкон чи лоджію – з кімнати і з кухні одночасно, що є досить зручно і практично.

За словами представників компанії LEV Development, у ЖК HYGGE на вулиці Пасічній, що у Львові, було використано аналогічну концепцію в плануванні.


Тераса в квартирі є великим простором / Фото LEV Development

Які ще переваги має ЖК HYGGE


Окрім терас, житловий комплекс має багато інших переваг / Фото LEV Development

Серед основних характеристик комплексу – невисока поверховість (6-7 поверхів), двір без машин через наявність дворівневого підземного паркінгу, вуличні тренажери і дитячий майданчик, а також зона барбекю.

Окрім звичайних терас у квартирах, будинок також має openspace-тераси. Це перевага апартаментів на верхніх поверхах, де тераси можуть мати площу від 20 до 40 квадратних метрів.


Верхні поверхи мають переваги / Фото LEV Development

Актуальне: Що питати у відділах продажу та як не помилитись під час купівлі квартири – поради

Панорамне скління від підлоги до стелі – ще один тренд, який застосували у ЖК HYGGE. Такий прийом не тільки вирізняє будинок зовні, але і суттєво впливає на інтер’єр та вигляд самої квартири.