План проєкт "Міський ліс" є частиною нового глобального руху вертикальних насаджень у багатоповерхових будинках, про це пише видання Archdaily.

Читайте також: Тропічна архітектура: у В'єтнамі створили ферму просто на фасаді заводу – фото

Завдяки поверненню зелених насаджень проєкт забезпечить у п'ять разів більше дерев, ніж є зараз. Ландшафт займає динамічне положення, стаючи важливою складовою дизайну.


Архітектори намагаються розробляти екологічні проєкти / Фото Archdaily

Включаючи 382 квартири, двоповерховий дах із садовими та житловими зручностями та відкритий громадський парк на першому поверсі.

Міський ліс – це, мабуть, найзеленіший варіант, який ми можемо спроєктувати за допомогою сучасних доступних для нас інструментів та правил озеленення,
– зазначили архітектори.

З часів промислової революції наше суспільство зосередилося на масовому виробництві. Настав час перейти до масового озеленення. 2020 рік сколихнув наше суспільство та довкілля – від руйнівних пожеж в Австралії до пандемічної кризи COVID-19 у всьому світі.


Будівля суттєво вирізняється на фоні інших / Фото Archdaily

Дизайнери впевнені, що нам потрібно охоплювати більше живої архітектури. Одним із способів усунути кризу пандемії COVID-19 є усвідомлення того, що всі ми є живими істотами. Ми тут, щоб жити, а не кидати виклик смерті.