Така ферма повинна стати еталонною для усього В'єтнаму та його столиці, де і розташований проєкт, пише Archdaily.

До слова: Жива огорожа: у США відкрили житловий комплекс із зеленою стіною – фото

Завод спеціалізується на виготовленні сталевих канатів та сіток від приватного до промислового використання. Втім пізніше стіни фабрики вирішили також використати з користю.


Стару будівлю просто оточили додатковим фасадом / Фото Archdaily

Такі зміни зумовлені перетворенням колись аграрної країни на індустріальну. Сьогодні у В'єтнамі будують дедалі більше заводів та фабрик, а сільське господарство втрачає позиції.

До того ж багато виробництв забруднюють навколишнє середовище у В'єтнамі. Тож цей проєкт прагне допомогти країні побороти екологічні проблеми.


Найголовнішою метою є створення приємної зеленої зони / Фото Archdaily

Ділянка площею 30 000 метрів квадратних розміщена в центрі індустріального парку в 50 кілометрах на північ від міста Хошимін – найбільшого міста В'єтнаму.


Кожна рослина тут має природне світло, воду та грунт / Фото Archdaily

Найбільшим заводом на цій ділянці є саме канатний, тож тут до старого фасаду додали зовнішню міцну конструкцію зі спеціальних стелажів. Зміни дозволили зменшити землекористування, адже рослини ростуть просто на фасаді, а також створили невеличку зону між основним та зеленим фасадом.


Дах на заводі зроблений з металу / Фото Archdaily

Рослини на такому фасаді отримують достатню кількість природного світла та вологи просто з атмосфери, а також забезпечують комфортну температуру всередині заводу.

Дивіться також: Безслідний будинок: в Коста-Риці побудували будинок з дерев'яних жалюзі – фото

Дивіться більше фото "зеленого" заводу у В'єтнамі: