Окало Іхена, директор з управління продуктами в Sidewalk Labs, заявив, що команда розробників може використовувати Delve для визначення вхідних даних для планування проєкту – наприклад, загальної площі підлоги для комерційного або житлового користування. Про це пише профільне видання про архітектуру Archdaily.

Читайте також: Як у Чехії реанімовують старі панельні будинки – фото та як змінились ціни

Команди можуть вибрати оновлення своїх пріоритетів та вхідних даних для планування, коли змінюються відгуки зацікавлених сторін, досліджуючи нові можливості за лічені хвилини, а не за місяці. Потім Delve автоматично знаходить найбільш ефективні варіанти на основі пріоритетних результатів проєкту.


Новий інструмент суттєво спростить життя дизайнерам / Фото Archdaily

Delve можна використовувати протягом усього процесу розробки, починаючи з креслень і закінчуючи дозволеним генеральним планом. Новий інструмент базується на роботі, яку Sidewalk Labs зробили в Вайолет Уітні та Брайана Хо у грудні 2019 року.


Комп'ютерна проєкція дозволить бачити найменші деталі / Фото Archdaily

Команда сподівається, що проєкт "перезавантажить" процес розвитку, підвищивши здатність команди зважувати складні елементи нової міської забудови, інформуючи про прийняття рішень, дозволяючи швидкі коригування для прискорення термінів проєкту.