Архітектурна студія Isla Architects провела реконструкцію неймовірної середземноморської кам'яної вілли площею 140 квадратних метрів. Вона розташована у прибережному селі Баньялбуфарі, в гірському масиві Серра-де-Трамунтана.

Цікаво Італійська мрія: сучасна вілла, яка вражає затишком та комфортом

Основна стратегія відновлення полягала у видаленні всіх неоригінальних елементів, які безладно додавали впродовж багатьох років. Баланс між історією та нововведеннями – основна стратегія проєкту.

Оновлена вілла на Майорці – це поєднання сучасного дизайну та старовинного фасаду, мінімалізму та фермерського духу.

Сучасний дизайн старовинної вілли / Фото Аrchdaily

Однією з особливостей реконструйованої будівлі є кухня, яка немов прихована у ніші. Рукотворна піч розміщена під вікном з видом на Середземне море, а кухня поєднана із простором тераси. Кухонна мийка виготовлена ​​з тонованого бетону та вибита вручну. Кран – це проста гнута латунна труба.

Дерев'яні балки підкреслюють простір / Фото Аrchdaily

Склепінчасту стелю споруди оформили у традиційний спосіб – обробляли негашеним вапном, забезпечуючи гладку, чисту і яскраво-білу поверхню. Гладка бетонна поверхня підлоги та стін замінила неоригінальну плитку та контрастує зі старовинною кам'яною стіною, яку очистили під час будівництва.

Яскравий дизайн / Фото Аrchdaily

Місцева теракотова підлога ручної роботи замінила неоригінальну цементну плитку. Традиційні ліжка стали основними елементами кімнат.

Традиційна майорська вілла / Фото Аrchdaily

Дах та фасад були відремонтовані згідно з традиційними будівельними техніками, а на верхньому поверсі вставили нові додаткові вікна, щоб забезпечити перехресну вентиляцію. Черепицю подекуди розмалювали яскравими символами, які покликані приносити удачу і захищати мешканців будинку від поганих духів.