Архітектурні фірми Studio Etain Ho та Absence from Island створили кафе з теракотовою кольоровою гаммою та напівкруглими формами. Затишна споруда має розмір у 30 квадратних метрів.

Читайте також Астрономічний відпочинок: як виглядатиме перший готель у космосі

Унікальний фасад і щільний трикутний план, в який архітекторам вдалося втиснути компактну кухню і барну зону із сервірувальним столиком, а також зону для сидіння на лавці та два туалети, стає зручним простором для жителів району.

Стильний простір / Фото Timeout

Окрім колірної гами, напівсферична форма нагадує захід сонця. Ця тематика вплетена в дизайн стін та вікон кафе. Вся структура утворює виразний геометричний фасад, який відрізняє кафе від сірого бетонного оточення.

Затишне кафе / Фото Timeout

Дизайн кафе натхнений золотим заходом Австралії. Теплий червоно-оранжевий колір став тематичним, на нього також посилаються моноліти з пісковику Улуру в Червоному центрі Північної Австралії. Текстуру запеченого землистого пісковику також представляє випалена керамічна плитка, яка закріплена в нижній частині фасаду.

Яскравий дизайн у похмурій будівлі / Фото Timeout

Ідея кафе – соціальний центр, де можна комфортно відпочити. Місця для сидіння на лавці встановлені в одному трикутному куті з двома рядами, спрямованими один до одного. Лавки та кавова стійка, розташовані по периферії кафе з фокусом в центр, повинні посилити взаємодію та створити відчуття спільності.

На фасаді також розроблений тонкий барний стіл, щоб клієнти, а особливо власники собак, могли насолоджуватися кавою на відкритому повітрі та одночасно заглядати в кафе.