Житловий комплекс під назвою Gardenhouse розташований на пагорбі Беверлі-Хіллз, повідомляє Dezeen.

Вас може зацікавити: Модернізм та ліс: в Бразилії з'явився розкішний будинок, який підтримує каміння – фото

Елітні резиденції на два поверхи стоять на невеликому подіумі, а внутрішній двір обгороджує стіна із саджанців. Основу цієї огорожі складають місцеві рослини, а також посухостійкі сукуленти і лози.


Зелений фасад отримали комерційні приміщення / Фото Dezeen

Gardenhouse дозволив фірмі експериментувати з концепцією, яка спрямована на втілення в життя живописних картин китайських художників.

Проєкт дає унікальну можливість вплинути не тільки на архітектуру Лос-Анджелеса, але і запровадити нову парадигму життя на Західному узбережжі, де люди відчувають зв'язок з природою, особливо в містах з високою щільністю забудови на зразок Лос-Анджелеса,
– розповіли представники фірми.


Важливою складовою комплексу є його зелена стіна / Фото Dezeen

Будинки зроблені з дерева та облицьовані білим склом. На цокольних поверхах резиденцій розташовані комерційні приміщення. Всередині комплексу є великий внутрішній двір.


Резиденції мають однакову площу, але деякі з них мають вигідніше розташування / Фото Dezeen

Самі будинки діляться на три типи. Деякі з них мають балкони з видом на центральну зелену територію, а інші мають більше приватних відкритих майданчиків.


Найдорожчими традиційно є пентхауси / Фото Dezeen

До слова: Зелений дах та басейн: розкішний будинок для відпочинку з полями для гольфу – фото

Квартири мають площу у 288 квадратних метрів, у мешканців є доступ до приватного гаражу на три машини та ліфту. Інтер'єри тут вирізняються білими стінами та дерев'яними підлогами.