Девід Брубек проживав в цьому будинку до кінця життя у 2012 році. Людині, яка зробила серйозний вклад у джазову музику, було 91 рік, інформує Architectural Digest.

Читачів також цікавить: Де живе Опра Уінфрі: 5 будинків американської ведучої – фото

Будівлю побудували ще на початку 60-років, а сьогодні вона вперше виставлена на продаж. Загальна площа будівлі понад 570 метрів квадратних, а ділянка, на якій розташована вілла, має понад 3 гектари.


Навколо будівлі розкинувся традиційний японський сад / Фото Realtor

Особняк виконаний у японському стилі, адже Брубек захопився японською культурою та архітектурою після відвідин цієї країни. Резиденція містить низку елементів, які родом з Азії. Так, на всій території та всередині будинку можна побачити червоні місячні ворота, сад з фонтанами та мостами і таке інше.


Червоні щити можна знайти по усій території / Фото Architectural Digest

Фасад будівлі частково оформлений з каменю, а частково з дерев'яної вагонки, яка пофарбована в червоний колір; задня частина будинку повністю зроблені зі скляних вікон.


Задня стіна будівлі повністю зроблена зі скла / Фото Realtor

Всередині особняк пропонує велику кількість спалень з камінами у кожній. Головний з них розташовується у великій вітальні. Нагорі є улюблена кімната Брубека – музична. Тут стоять одразу три фортепіано.


Фортепіано продаються разом з будинком / Фото Realtor

Резиденція також може похвалитися критим басейном, сауною та тренажерним залом, а також огородженою верандою та терасою.


Сад має численні озера та мости до них / Фото Realtor

До слова: Леброн Джеймс викупив розкішну віллу за понад 36 мільйонів доларів: історія будинку та фото

Хто такий Девід Брубек?

Відомий у США джазовий піаніст та композитор. Його творча активність припала на період з 1949 по 2008 роки. Вважається, що Брубек вніс дуже вагомий внесок у популяризацію джазу в США. Йдеться передусім про "вест-коуст-стиль" та "кул-джаз".