Житло швидко набуло популярності у багатьох країнах Європи та США, пише Galka.IF.ua.

Будиночки з Карпат у цьому стилі: Екологічність та спокій: в Карпатах з'явились будиночки, що змінюють сферу туристичних послуг

Одним з головних архітекторів, які займаються проєктами будинків цього типу, є Хеннінг Штуммель. Саме це ім'я пов'язують з цим популярним сьогодні архітектурним стилем. Фахівець створив проєкт під назвою "Tin House", за що його нагородили на Всесвітньому фестивалі архітектури у 2016 році.


"Tin House" вирізняються червоним кольором фасаду / Фото Pro-remont

Основними характеристиками Барнхаусу є його стриманість у дизайні екстер'єру та інтер'єру. Також таке помешкання вирізняється енергоефективністю та екологічністю.

Такі будинки зазвичай одноповерхові, але мають високі стелі. Дизайн вирізняється використанням мінімалізму, лофту та біо-теку. Мешканці мають змогу відчувати зв'язок з природою через велику площу скла, проте житло лишається теплим при мінусових температурах та прохолодним під час спеки.


Існують варіанти з дерев'яним облицюванням / Фото Pinterest

Весь будинок зсередини ізольований матеріалами з високими екологічними показниками. Впізнаваності стилю додає фальцьований металевий дах, який здатен прослужити багато років.


Будинки можуть мати і два поверхи / Фото Pinterest

Барнхаус добре прижився у Івано-Франківську, а місцеві підприємці Любомир Кітраль та Олег Шеремета заснували компанію, яка займається встановленням винятково Барнхаусів.


Існує безліч варіантів Барнхаусу / Фото Pinterest

Схоже: Зберуть перед вашим приїздом не тільки у Європі: переносні готельні номери з'являться у США

За словами чоловіків, на сьогодні в Україні вже сформований попит не на елітні особняки, а на екологічне житло.