Виявилось, що квартири, де вікна виходять на парк, корисно впливають на здоров'я її мешканців, повідомляє Дім 24 з посиланням на Daily Mail.

Актуальне: Де у Львові купити квартиру бізнес-класу: локація та особливості

Результати дослідження

Науковці з Плімутського університету (Велика Британія) довели, що проживання в квартирі чи будинку з краєвидом на парк або сад знижує тягу до шкідливих звичок.

Дослідники стверджують, що прогулянки зеленими насадженнями призводять до того, що люди відчувають менше негативних почуттів, а отже рідше палять чи випивають.


Мешканці квартир з краєвидом на парк менше їли шкідливої їжі / Фото Unsplash

До того ж позитивний вплив помітили і у людей, які просто часто дивились на зелень через вікно.

Як проводили дослідження

Вчені опитали 149 осіб, які мешкають у квартирах з різним краєвидом. Виявилось, що мешканці будинків з квартирами, що виходять на парк рідше вживали нездорову їжу, алкоголь та менше палили.


Парк справляє позитивний ефект на людей / Фото Unsplash

Найбільше опитаних часто вживають нездорову їжу (38%), а також шоколад (32%). Близько 16% не можуть встояти перед кофеїном, 9% надміру вживають алкоголь, а 5% є курцями.

В результаті виявилось, що у мешканців квартир з краєвидом на парк, майже на чверть рідше виникало бажання запалити цигарку чи з'їсти шоколаду.


ЖК OBRIY пропонує інвесторам квартири з краєвидом на парк / Фото LEV Development

​Читайте також: Квартира з терасою: де купити, та які переваги такого житла

Де придбати квартиру з краєвидом на парк?

Компанія LEV Development завершує будівництво сучасного житлового комплексу у Львові під назвою "OBRIY 2", де вікна квартир виходять на Малоголосківський парк.