Головні новини

Інвестиція в курорт: як заробляти 10 тисяч доларів з інноваційним готелем від LEV Development
27 квіт
12:30
Яремче – це відомий український курорт, краса якого назавжди залишається з кожним гостем та вабить все більше нових туристів. Вже незабаром тут з’явиться новий готель від LEV Development. Що нового принесе проєкт у ринок нерухомості та як перетворити його в джерело хорошого пасивного доходу – читайте у матеріалі.
Мистецтво вдома: як має виглядати хол житлового комплексу
2 квіт
12:00
Дизайн холів ЖК ARTHOUSE park від LEV Development – концептуальний та ексклюзивний. Новий комплекс на Малоголосківській об’єднує повсякденність та мистецтво, яке буде надихати, сповнювати настроєм та творчими емоціями, яких так бракує в бурхливому і динамічному ритмі сучасного життя.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.