Особняк розташований в елітному районі Лос-Анджелеса – "Bel Air", пише Architectural Digest.

Схоже: За 2 мільйони доларів: у Лос-Анджелесі продають вишуканий приватний будинок – фото

Головною умовою під час продажу було: в жодному разі не зносити його. Щоб потенційний покупець виконав побажання Ілона, останній навіть скинув ціну з ринкової 9,5 мільйонів доларів до 7.


Будинок має дуже вигідне розташування / Фото Business Insider

Найцікавіше, що покупцем особняка, який раніше належав легенді Голлівуду Джину Вайлдеру, стала Елізабет Хантер – дружина племінника Вайлдера. Тож Маск може бути цілком спокійним, адже покупець точно не планує зносити нерухомість.


Перед будинком розташований відкритий басейн / Фото Business Insider

Сам будинок площею у 260 квадратних метрів стоїть на ділянці площею 0,7 гектара. Садибу звели ще у 1951 році. Будівля має п'ять спалень та стільки ж ванних кімнат. Також тут є гостьовий котедж та басейн і висока стіна з живоплотів, що забезпечують максимальну конфіденційність.


Так виглядає кухня в будинку / Фото Business Insider

Насправді Ілон Маск ніколи не жив у маєтку Вайлдера, але використовував його для освітніх цілей. Зокрема сюди ходили навчатись діти винахідника, а також кількох працівників з його підприємств.


Насправді в цьому особняку Маск ніколи не мешкав / Фото Business Insider

Ще: Дивовижна місіс Мейзел: як виглядає курорт ціною у 6 мільйонів, що засвітився у серіалі

Окрім проданої вілли, в Маска є ще 5 об'єктів нерухомості, які він теж збирається продати. Так, винахідник прагне позбутися усіх своїх будинків.