Вартість незвичайного проєкту становить близько 2,2 мільйона доларів, інформує Novate.

До слова: Мов у гнізді: в Данії побудували кімнати у вигляді скляних куль посеред дерев – фото

Вхід в будинок помітити не так і легко, адже він складається лише з невеликих дверей в пагорбі, що ведуть до тунелю. Сам тунель веде до передпокою, який добре освітлений та має цікавий стінний розпис.


Так виглядає вхід до будинку / Фото Novate

Таке розташування дозволяє захистити житло від ураганів чи торнадо, а також від небажаних гостей.


В тунелі стіни мають доволі цікавий розпис / Фото Novate

Особливістю будинку є його дизайн – кожна кімната переносить відвідувача в різні куточки світу. Спальня, наприклад зроблена у тропічному стилі.

Інша спальня присвячена культурі мая з відповідним декором та меблями. Кожна кімната тут має кардинально інший інтер'єр, але попри це усі вони вдало гармоніюють між собою та роблять підземний будинок світлим та яскравим.


Інтер'єр у стилі мая / Фото Novate

Вітальня, окрім неповторного настінного розпису, обладнана широкими дерев'яними дверима зі скляними вставками, квітами, буянням зелені і приємним кремовим відтінком стін дозволяє приємно провести час з сім'єю або друзями.

В цьому місці склепінні стелі досягає висоти в 7,6 метра, тому простір сприймається досить відкритим і вільним. Додаткова легкість і відкритість обстановки доповнюється суміщеною кухонною зоною з красивою стільницею під камінь.


Вітальня є найпросторішою частиною приміщення / Фото Novate

Цікаво: Архітектурна студія S3 спільно з Aston Martin побудують елітний особняк: деталі

Приміщення є повністю автономним, тож у разі відключення комунікацій, генератор забезпечить комфортне проживання під землею ще два тижні. Водопровід з'єднаний з колодязем, що розташований поряд з будинком.

Дивіться більше фото підземного будинку: