За бажанням клієнта, нова споруда була відреставрована та добудована, але сьогодні містить лише деякі елементи необароко, пише Archdaily.

Вас може зацікавити: Немов у акваріумі: в Болгарії побудували приватний будинок зі скляними стінами – фото

Над особняком працювали одразу дві архітектурні фірми і в результаті кожна з них побудувала свою версію того, як має виглядати будинок. Проте зведені вони не поряд, а один на одному – класичний приклад паразитної архітектури.


Елементи неокласичної архітектури вбачаються на верхній частині будинку / Фото Archdaily

Що стосується внутрішнього ремонту, то його початкове просторове планування, за яким вітальня стоїть в центрі приміщення, було перероблено. У результаті вся конструкція кліматично вдосконалена та пристосована до нового використання.


Через більший за площею дах, будинок отримує цікавий зовнішній вигляд / Фото Archdaily

Нижня частина конструкції має один поверх та рівний дах. Частина, яка розташована нагорі, має вигляд звичайного будинку з двосхилим дахом, який виступає за межі будівлі. Архітектори зіграли на контрасті, адже внизу стіни прозорі, а нагорі закриті і мають лише одне вікно.

Також таким чином вдалось розмежувати функції приміщення – внизу публічні простори на зразок вітальні або кухні, а нагорі – спальні.


Всередині підлоги та стелі облицьовані деревом / Фото Archdaily

До теми: Будинок-хрест: в Індонезії побудували шикарну віллу "коридорного" типу – фото

Зовні увесь особняк пофарбований у білий колір та збережено кілька елементів неокласичної архітектури. Всередині переважає дерево та білий колір.

Дивіться більше фото реставрації будинку в Базелі: