Відомі архітектори

Не розкрив секрет будівництва: 10 фактів про Брунеллескі та його Флорентійський купол
9 трав
06:40
Філіппо Брунеллескі – італійський архітектор та інженер, який був однією з найвпливовіших постатей епохи Відродження. Саме він побудував найбільший у світі цегляний купол Флорентійського собору.
В Нью-Йорку помер Крісто – художник та скульптор, який обгорнув Рейхстаг: фото інсталяцій
2 чер
09:03
31 травня у Нью-Йорку у 84-річному віці помер американський художник та скульптор болгарського походження Крісто, який прославився обгортанням визначних споруд та монументів у тканину. Про непросту історію життя та найвідоміші проєкти Крісто – читайте в нашому матеріалі.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.