LEV Development

Інвестиція в курорт: як заробляти 10 тисяч доларів з інноваційним готелем від LEV Development
27 квіт
12:30
Яремче – це відомий український курорт, краса якого назавжди залишається з кожним гостем та вабить все більше нових туристів. Вже незабаром тут з’явиться новий готель від LEV Development. Що нового принесе проєкт у ринок нерухомості та як перетворити його в джерело хорошого пасивного доходу – читайте у матеріалі.
Чиказький стиль у Києві: як обрати житло, яке викликатиме захват
12 бер
14:15
Обираючи власну квартиру, кожен з нас звертає увагу на дизайн дому та фасад, адже саме вони кожного разу зустрічатимуть нас при поверненні додому. Про житловий комплекс LIFE STORY, який може похизуватися не лише розташуванням, а й фасадом легендарної чиказької школи – читайте у нашому матеріалі.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.